ترولاک برنج و شیر

نیاز‌های تغذیه‌ای کودکان خود را جدی بگیرید و انواع غذای مفید برای کودکان را در برنامه‌های غذایی روزانه آنها قرار دهید. امروزه تبلیغات گسترده تلویزیون و رسانه‌های اجتماعی، کار والدین را در اجرای یک رژیم غذایی مناسب کودک از همیشه سخت‌تر کرده است. کودکان در سن رشد هستند و سطح انرژی و سلامت آنها با غذایی که می‌خورند ارتباط مستقیم دارد. بنابراین شما نه‌تنها باید مواد مغذی مورد نیاز کودکان را بشناسید، بلکه باید تدابیری بیندیشید که ذائقه آنها به سمت این غذا‌ها گرایش داشته باشید.

تغذیه کودک نقش اصلی را در سلامت او بازی می‌کند و والدین باید با آگاهی بیشتری انواع غذای مفید برای کودکان را بشناسند و در رژیم غذایی آنها قرار دهند. استفاده از پروتئین بدون چربی، غلات کامل، لبنیات کم چرب، سبزیجات متنوع و میوه‌های کم قند برای دریافت مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان واجب است و والدین باید به این موارد آگاه باشند. چراکه کودکان در سنین رشد قرار دارند و تقویت هوش و حافظه یا سلامت جسم به تغذیه آنها ارتباط دارد. ترولاک یک غذای کودک بر پایه غلات می باشد که در کنار تغذیه عادی کودک با شیر مادر یا شیرخشک می تواند نیازهای تغذیه کودک شما را از پایان 6 ماهگی تامین کند.

مواد تشکیل دهنده ترولاک برنج و شیر آرد برنج، شیر بدون چربی، روغن گیاهی، AA, DHA, FOS, GOS، مواد معدنی، ویتامین ها، طعم دهنده وانیل و ساکارز می باشد. مواد تشکیل دهنده ترولاک گندم و شیر آرد گندم، شیر بدون چربی، روغن گیاهی، AA, DHA, FOS, GOS، مواد معدنی، ویتامینها، طعم دهنده وانیل و ساکارز می باشد. ترولاک فاقد چربی حیوانی و دارای روغن گیاهی است. روغن گیاهی با بهترین کیفیت (دارای مقدار زیاد اسیدهای چرب غیراشباع مفید و مقدار کم اسیدهای چرب اشباع) در فرمولاسیون استفاده شده است.

ترولاک گندم و شیر

محصولات ترولاک تنها غذای کودک در سطح بازار مصرف می باشد که حاوی پری بیوتیک های GOS و FOS با نسبت 9 به 1 و اسیدهای چرب بسیار مهم شیر مادر AA و DHA هستند. گالاکتوالیگوساکارید (GOS) و فروکتوالیگوساکارید (FOS)، الیگوساکاریدهای موجود در شیر مادر هستند که باعث بهبود حرکات منظم دستگاه گوارش کودک با کمک به تسریع رشد باکتری های مفید روده ای (پروبیوتیک ها) می شود و افزایش سیستم ایمنی کودک را در بر دارد. اسید های چرب AA، DHA، باعث افزایش بهره هوشی کودک، تقویت بینایی، رشد و تکامل مغزی کودک می شود. طعم و مزه این محصولات بسیار مطلوب و مورد پسند کودکان و والدین آنها هست و توسط اکثر متخصصین کودکان در حال تجویز و پیشنهاد به مصرف می باشد.

غذای کودک ترولاک، برای نزدیکی هر چه بیشتر به مواد مغذی شیر مادر حاوی بالاترین مقادیر ویتامین های A و D و سایر ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که برای رشد و استخوان سازی کودک حائز اهمیت است. ترولاک برنج و شیر فاقد گلوتن بوده و بنابراین افراد مبتلا به سلیاک هم می توانند آن را مصرف کنند.

ویژگی­ های مهم ترولاک

  • استفاده از شیر بدون چربی (اسکیم میلک) خارجی با کیفیت عالی
  • حاوی بیشترین مقدار ویتامین­های A و D در بین غذا های کمکی کودک موجود در بازار
  • تنها غذای کودک حاوی AA و DHA
  • تنها غذای کودک حاوی  GOS و FOS

نحوه مصرف : 7 قاشق غذاخوری معادل حدودا (50 گرم) غذای کودک ترولاک را در یک بشقاب حاوی 200 میلی لیتر آب مخلوط و مصرف شود. مقدار مصرف با توجه به توصیه پزشکان می تواند کمتر یا بیشتر شود. با توجه به سن کودک می توان از مقدار کمتری غذای کودک ترولاک استفاده کرد.

ویژگی های مهم ترولاک و مواد موجود در ترولاک