ترولاک برنج و شیر

مواد تشکیل دهنده ترولاک برنج و شیر آرد برنج، شیر بدون چربی، روغن گیاهی، AA, DHA, FOS, GOS، مواد معدنی، ویتامین ها، طعم دهنده وانیل و ساکارز می باشد. مواد تشکیل دهنده ترولاک گندم و شیر آرد گندم، شیر بدون چربی، روغن گیاهی، AA, DHA, FOS, GOS، مواد معدنی، ویتامینها، طعم دهنده وانیل و ساکارز می باشد. ترولاک فاقد چربی حیوانی و دارای روغن گیاهی است. روغن گیاهی با بهترین کیفیت (دارای مقدار زیاد اسیدهای چرب غیراشباع مفید و مقدار کم اسیدهای چرب اشباع) در فرمولاسیون استفاده شده است.

ترولاک گندم و شیر

محصولات ترولاک تنها غذای کودک در سطح بازار مصرف می باشد که حاوی پری بیوتیک های GOS و FOS با نسبت 9 به 1 و اسیدهای چرب بسیار مهم شیر مادر AA و DHA هستند. گالاکتوالیگوساکارید (GOS) و فروکتوالیگوساکارید (FOS)، الیگوساکاریدهای موجود در شیر مادر هستند که باعث بهبود حرکات منظم دستگاه گوارش کودک با کمک به تسریع رشد باکتری های مفید روده ای (پروبیوتیک ها) می شود و افزایش سیستم ایمنی کودک را در بر دارد. اسید های چرب AA، DHA، باعث افزایش بهره هوشی کودک، تقویت بینایی، رشد و تکامل مغزی کودک می شود. طعم و مزه این محصولات بسیار مطلوب و مورد پسند کودکان و والدین آنها هست و توسط اکثر متخصصین کودکان در حال تجویز و پیشنهاد به مصرف می باشد.

غذای کودک ترولاک، برای نزدیکی هر چه بیشتر به مواد مغذی شیر مادر حاوی بالاترین مقادیر ویتامین های A و D و سایر ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که برای رشد و استخوان سازی کودک حائز اهمیت است. ترولاک برنج و شیر فاقد گلوتن بوده و بنابراین افراد مبتلا به سلیاک هم می توانند آن را مصرف کنند.

ویژگی­ های مهم ترولاک

  • استفاده از شیر بدون چربی (اسکیم میلک) خارجی با کیفیت عالی
  • حاوی بیشترین مقدار ویتامین­های A و D در بین غذا های کمکی کودک موجود در بازار
  • تنها غذای کودک حاوی AA و DHA
  • تنها غذای کودک حاوی  GOS و FOS

نحوه مصرف : 7 قاشق غذاخوری معادل حدودا (50 گرم) غذای کودک ترولاک را در یک بشقاب حاوی 200 میلی لیتر آب مخلوط و مصرف شود. مقدار مصرف با توجه به توصیه پزشکان می تواند کمتر یا بیشتر شود. با توجه به سن کودک می توان از مقدار کمتری غذای کودک ترولاک استفاده کرد.